Aziz Yıldırım'ın Kongre Üyelerine Gönderdiği Yazısı...


Fenerbahçe kulübünden gitmesini istediğim, ama kendisinin de ifade ettiği gibi, 3 Temmuz sürecinin TAMAMEN SİYASİ olduğu bilinciyle, eğer Ali Koç aday olmayacaksa Aziz Yıldırım yeniden başkan olmalı. Yaşanan her olumsuzluğa isyan devam eder,edecek de; ama 'mihrab'(Fenerbahçe'nin değerleri) yerinde kalmalı!.. Böl-Parçala-Yönet'in bir parçası olmamak için...


"BÜYÜK FENERBAHÇE'NİN BÜYÜK KONGRE ÜYELERİ, 

Aslında siz tüm gerçekleri biliyorsunuz. Çünkü bunlar sizin gerçekleriniz. Yapılacak seçim öncesinde mahkeme kapılarına düşürülen oylarınızla Aziz Yıldırım'ı özgür kıldığınız için tarihe tanıklık etmeyim bizzat tarih yazdığınız için bu seçime zorlandığınızı çok iyi biliyorsunuz. Siz, kimlerin Fenerbahçe'yi ele geçirmek için, Fenerbahçe'yi lekelemekten çekinmediğini ve kimlerin Fenerbahçe adına çirkin pazarlık masalarında baş köşede oturduğunu çok iyi biliyorsunuz. 

Siz kimlerin kendi kulübünün stadına giremezken, elleriyle şampiyonluğu verdiği rakibin kutlamalarında onur konuğu olduğunu, Fenerbahçe başkanı ve yöneticilerinin savunmaları dahi alınmadan haklarında kararlar alınırken, kimlerin Fenerbahçe düşmanlarına kucak açıp mesai arkadaşlığı yaptığını biliyorsunuz. 

Siz kimlerin sosyal medyadaki Fenerbahçe taraftarlarına tek tek takip ederek tazminat davaları açmak için bürolar kurduğunu ve taraftar avı başlattığını, siz şike davasında yargılanmış oyunculara baskı yaparak Aziz Yıldırım aleyhinde ifade vermesini isteyenlerin kimler olduğunu çok iyi biliyorsunuz. 

Hepsinden önemlisi siz Fenerbahçe Başkanı olabilecek "Güce" sahip olduğundan bahsedenlerin bu "Gücü" Büyük Fenerbahçe taraftarı ve kongresi'nden almadığını çok iyi biliyorsunuz. Siz kulübümüzün, diğer kulüplere yarı oranda hisse satmasına rağmen mali açıdan en güçlü kulüp olduğunu, kulübünüzün tüm yaşananlara rağmen 2013 döneminde 90 milyon TL vergi verdiğini, aynı zamanda olimpiyatlara en çok sporcu veren, amatör branşların ülkemizdeki öncüsü olan bir spor kulübü olduğumuzu iyi biliyorsunuz. 

Fenerbahçelilerin kendi emek ve alın teriyle yaptığı tüm tesislerin sadece size ait olduğunu ve Avrupa'da benzeri dahi olmadığını ve artık zengin zümre tarafından yönetilmeye muhtaç olmayacak kadar kurumsal bir kulüp olduğunu biliyorsunuz. 

Hepsinden önemlisi siz, Cumhuriyet'in ve Cumuhuriyet'in değerlerinin kulübü olduğunuzu ve Aziz Yıldırım'ın bu kulübü bu değerlere inanmayanlara teslim etmeyeceğini çok iyi biliyorsunuz. Siz, karşı karşıya olduğunuz şeyin sadece bir seçim olmadığını bunu aslında "3 Temmuz Hesaplaşması" olduğunu ve siz var oldukça, Aziz Yıldırım'ın son sözünün Fenerbahçe olacağını çok iyi biliyorsunuz. Yine de son söz sizin..."
Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

1889 Şam'dan Güzel Bir Hikaye... [Kalenderi-Dehri Gezsen]

'Kadınım- Doğum(Şiir)'... Volkan Konak...

Hangi Marka Hangi Ülkenin... Meraklısına