Rahatladınız mı?!. Hepiniz Allah'a Havale Olun!!!


Daha siyasetin ne pislik bir şey olduğunu idrak edemeyecek yaşta bir kardeşimizi kaybettik. Mekanı Cennet olsun; Allah rahmet eylesin. Hepiniz suçlusunuz; polisi de, iktidarı da, muhalefeti de... Girdap gibisiniz, bataklık, boşluk!!! Çekiyorsunuz içinize masum bedenleri... Yanlış olan SİSTEM!.. Sen bu sistemin içinde sistemin İZİN verdiği doğrultuda istediğin kadar tepkini göster; istediğin kadar yak yık, ne fayda... Çok mu umurunda zannediyorsun siyasetçinin Berkin'in ölmesi?.. Ölümden bile nemalanacak kadar acizce kullanırlar; kullanıyorlar. HEPİNİZ Koyunsunuz; kiminiz sağ tarafta kiminiz sol tarafta... Hepiniz SİSTEMİN koyunusunuz!!! Yazık, günah; sizin gibi insanlığının farkında olmayanlar yüzünden böyle masum insanlar hayata veda ediyor; aklında yıllar sonrasında yapmak istediği hayalleri ile birlikte...  Biri çalar; yüzsüzce hala siyasetini yapmaya devam eder; biri zamanında çalmış, şimdi çalana çok dürüstmüş gibi tepki gösterir!.. Yakın kınanızı hepiniz!!! Mutlu olun, kutlu olsun aldığınız bir KUL HAKKI daha!..


(sporx sitesinde Bekir İrtegün'ün Berkin için yazdığı mesajı paylaşmak istedim; anlayana!!!

"Senin o azıcık kalan bedenin hepimizin vicdanından insanlığından ağırdır. Cennetten biz insan olmayı beceremeyenlere dua et."


Bu ekleyeceğim resimde madalyonun öteki yüzü; işin içinde siyaset var; bunu da yaparlar!!! Ben bu resimde yazılanları tüm bu idollerin peşinde koşanlara, sağına, soluna, siyaseten her birinize ithaf ediyorum!!!

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

1889 Şam'dan Güzel Bir Hikaye... [Kalenderi-Dehri Gezsen]

'Kadınım- Doğum(Şiir)'... Volkan Konak...

Hangi Marka Hangi Ülkenin... Meraklısına